הצגות לוועדי עובדים

אחד הזיכרונות אשר מטביעים את חותמם עלינו לאורך כל חיינו הוא הביקור בעבודה של אבא ואימא. ביקור במפעל, במשרד או צפייה בהורה בעודו עובד, מעניקים לכל ילד חדווה רבה ומחזקים את הקשר בין ההורה לילד. ההשפעה הברוכה על קשר הורה ילד נובעת מחשיפת המבוגר בפני הילד ומעניקה לילד תחושה שהוא חלק מעולמו של ההורה.
חלק החבוי בדרך כלל ואפילו מסתורי – "העבודה".

מקום העבודה של ההורה נתפס בדרך כלל על ידי הילדים כתחום מנוכר, מנותק, ולא מוכר, אשר גוזל את זמן הפעילות המשותפת. אנו בתיאטרון האור מייחסים חשיבות רבה למפגש כזה בין מקום העבודה של ההורה לבין ילדי העובדים. מפגש משותף אשר יכול להפוך לחוויה בלתי נשכחת. הצגות התיאטרון מותאמות להופעה בכל מקום אשר וועד העובדים ימצא לנכון. במקום העבודה עצמו – בחלל מצומצם, או באולם תיאטרון גדול מול קהל של הורים וילדים.

עובדה זו מאפשרת חיסכון בהוצאות וועד העובדים ומאפשרת להזמין מספר רב של הצגות. כמו כן הצגות תיאטרון האור מתאימות למנעד רחב מאוד של גילאים כך שכל המשפחה יכולה לצפות ביחד בכל הצגה. הגישה הננקטת בהפקות תיאטרון האור היא גישה המכבדת את קהל הילדים. הדבר בא לידי ביטוי ברמת הכתיבה המקצועית והמוקפדת אשר משלבת שפה נכונה, חרוזים, דגשים חינוכיים, דרמה וקשר שוטף עם קהל הילדים. בנוסף ההפקה המוסיקלית עשירה מאוד ומאתגרת וכן הפקת התפאורה, התלבושות והאביזרים מושקעת מאוד ומתבצעת על ידי גדולי היוצרים בארץ.
הצפייה בהצגות תיאטרון האור מבטיחה חוויה בלתי נשכחת וזיכרון מהנה המתקשר למקום העבודה של ההורים.
רשימת ההצגות:
פינוקיו, בייגלה, הזחל הרעב, החלום של לאה, פרח לב הזהב, בגדי המלך החדשים, תל אביב שלי, פרחים בדרכים, לראותם בלבד-לחנוכה, "תולדות בני ישראל במצרים"