תפריט | הצגות לספריות
חייגו לפרטים והזמנות 052-3448-246

הצגות לספריות

בעולם הטכנולוגיה המתקדמת, משחקי המחשב, והטאבלטים, כאשר הכול נגיש ומיידי, מהוות הספריות ללא ספק חלופה מרגיעה ומתונה אשר מעניקה דרכים לבילוי חם ומעמיק. הספריות בנות ימינו מאפשרות שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ויחד עם זאת מאפשרות נגיעה ישירה באחד ממקורות התרבות והאומנות הבסיסיים והחשובים ביותר – הספרות הכתובה. החזקת ספר ביד וצליל דפדוף הדפים, מעניקים חום וקרבה ליצירה עצמה לעומת השימוש בציוד קר ומנוקר כמו הציוד הממוחשב.

הספריות מציעות דרכים מגוונות למגע ישיר, קרוב ואף אישי עם האומנויות השונות: הצגת תערוכות של אומנים שונים מתחום האומנות הפלסטית כמו ציירים, פסלים וכו', מפגשים עם סופרים, משוררים, שחקנים, חוקרים, מדענים, ספורטאים, אנשי מסעות ואנשי רוח.

דרך נוספת לחשיפה ישירה אשר מושכת קהל רב ומגוון אל הספריות ואל הקריאה בספרים היא הצפייה בהצגה המבוססת על ספר.

אנו בתיאטרון האור מייחסים חשיבות רבה ליצירות הכתובות, לסופרים ולסיפורים עצמם.

בהצגות תיאטרון האור קיימת שימת דגש על הקונפליקטים, המסרים, והרעיונות הבאים לידי ביטוי ביצירות הספרותיות.

הגישה הננקטת במהלך ההצגות היא גישה המתאפיינת ב"דיבור בגובה העניים" של הילדים ומתוך התייחסות המכבדת את קהל הילדים.

הדבר בא לידי ביטוי ברמת הכתיבה המקצועית והמוקפדת אשר משלבת שפה נכונה, חרוזים, דגשים חינוכיים דרמה וקשר שוטף עם קהל הילדים. ההפקה המוסיקלית עשירה מאוד ומאתגרת. הפקת התפאורה, התלבושות והאביזרים מושקעת מאוד ומתבצעת על ידי גדולי היוצרים בארץ.
בכל ההצגות נמצאות הדמויות בקשר שוטף עם קהל הילדים ובחלק מההצגות ממלאים הילדים תפקיד פעיל במהלך ההצגה ולוקחים חלק בהשתלשלות העלילה. ההשתתפות במהלך ההצגה משמחת את הילדים ומהנה מאוד, שכן הילדים מזדהים עם הדמויות ועוזרים לגיבורים להשיג את רצונם ולהתגבר על המכשולים הניצבים בדרכם ובכך בעצם מממשים בעצמם את רצונותיהם.
הצפייה בהצגות תיאטרון האור מעודדת את הקריאה ומקרבת את הילדים ואת הוריהם אל הספרות.

ההצגות המומלצות לספריות אשר מבוססות על סיפורים ידועים הן:

מלאו פרטיכם בטופס ונחזור אליכם בהקדם:

פיתוח
התקשרו כעת